Bezpłatne próbki

Zamów próbki naszych produktów

Oferujemy Państwu możliwośc zamówienia pakietu bezpłatnych materiałów reklamowych, który obejmuje:

- biznes karty
- wizytówki
- pocztówki
- ulotki
- ulotki składane
- papiery firmowe
 

Pakiet został tak przygotowany, aby przedstawić Państwu pełną gamę dostępnych podłoży oraz technologii druku wraz z wszelkimi uszlachetnieniami (foliowanie, lakierowanie itp.).

Prezentowane materiały nie posiadają naszego logo, więc możecie je Państwo dowolnie wykorzystywać, również do prezentacji klientom końcowym.

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól formularza.

Nazwa firmy *
Imie i nazwisko *
E-mail *
Telefon *
Kod pocztowy *
Miasto *
Ulica *
Nr *
Przetwarzanie danych * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmówki.pl z siedzibą na ul. Wojska Polskiego 9, 42-290 Blachownia (Administrator), w celu udzielenia odpowiedzi, w szczególności na przesyłanie informacji drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.), w tym przedłożenia oferty jeśli o nią pytam oraz realizacji wniosków jeśli jakieś wnoszę. Moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody lub przez okres niezbędny do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych.
* - pole wymagane

 

Firmowki.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone