1. Wybierz produkt: ID produktu 27
Format
90 x 50 mm
85 x 55 mm
Papier
Kreda mat 350g
Karton 350g
Papier ekologiczny Materica Kraft 250g
Papier ekologiczny Woodstock Betulla 225g
Kolor
Jednostronny CMYK 4+0
Dwustronny CMYK 4+4
Uszlachetnianie
Lakier dyspersyjny
Folia błysk 2str
Folia mat 2str
Folia mat 2str + lakier wybiórczy UV
Folia Soft Touch dwustronna
Folia Soft Touch dwustronnie + lakier wybiórczy UV
Materiały pomocnicze:
Makiety do pobrania:
Galeria zdjęć
Opis produktu

Wizytówki – to proste a zarazem skuteczne narzędzie w relacjach biznesowych. To również świetny nośnik podstawowych informacji
o nas, o naszej firmie, oraz o branży w której pracujemy. Dobrze przemyślane, efektowne, znacząco pomagają w kreowaniu wizerunku naszego przedsiębiorstwa. Wizytówki powinny zawierać logo, hasło reklamowe, dane kontaktowe. W naszej ofercie znajdą Państwo najpopularniejsze formaty wizytówek czyli 85x55 oraz 90x50. Wizytówki drukujemy na kilku różnych podłożach i uszlachetniamy kilkoma rodzajami folii (mat, błysk, soft touch).

Zalecenia do projektów

Czarne teksty przygotuj jako 100% K, bez pozostałych składowych. Idealne pasowanie kolorów względem siebie nie zawsze jest możliwe.

Szarość przygotuj z czystej czerni, bez pozostałych składowych. Unikaj szarych tekstów. Teksty przygotowane w szarościach są mniej czytelne. 100% K będzie wyglądać znacznie lepiej.

Czcionki powinny być w krzywych, unikaj bitmap. Zamiana tekstów na bitmapę – tzw. spłaszczenie tekstów – powoduje osłabienie ostrości liter, a więc pogorszenie ich czytelności.

Unikaj niskich i wysokich nafarbień. Wydruk ze zbyt dużą ilością farby schnie dłużej, przez co zadrukowana strona arkusza może odbijać ślad na sąsiednim arkuszu. W ekstremalnych przypadkach arkusze mogą skleić się ze sobą lub farba może zejść z podłoża. Z kolei wypełnienie poniżej 5% będzie w zasadzie niewidoczne na wydruku.

Unikaj cienkich czcionek. Czcionka równa grubości linii włosowej, o niskim natężeniu kolorystycznym, nie zostanie wydrukowana wyraźnie. Sugerujemy użycie grubszych czcionek oraz fontów nie zawierających dużych przewężeń.

Teksty i linie przygotowane w kontrze (wybranie). Zwróć uwagę na wielkość czcionek i grubość linii przygotowując projekt w kontrze (teksty i elementy graficzne wybrane z tła). Dla tego typu druku zaleca się stosowanie linii o minimalnej grubości 0,2 mm. Aby zapewnić czytelność tekstów sugerujemy użycie czcionek prostych o wielkości nie mniejszej niż 8 pkt., dla czcionek szeryfowych min. 10 pkt. ( za wyjątkiem czcionek bardzo cienkich)

Ten produkt jest realizowany na nowoczesnym offsecie cyfrowym HP Indigo. 

Firmowki.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone